Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydało ostrzeżenie dla Nowego Sącza. Meteorolodzy ostrzegają przed silnym deszczem z burzami.
Deszcz nie odpuszcza. Jak podaje Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym deszczu z burzami.
Meteorolodzy przewidują umiarkowane opady, ale okresowo mogą się one nasilić. Wysokość opadów może wynieść miejscami od 40 mm do 50 mm. Opadom mogą towarzyszyć burze z porywami wiatru do 60 km/h. Możliwe są także opady gradu.

!["Jest to dar jednego człowieka dla drugiego". Honorowi krwiodawcy zostali odznaczeni [ZDJĘCIA] 2 kriwodawcy](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kriwodawcy-350x250.jpg)



![Schronisko dla bezdomnych w Nowym Sączu zapełnione niemal w całości. Świadczy kompleksową pomoc [WIDEO] 6 schronisko](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/schronisko-350x250.jpg)

![To koniec ery asfaltowych boisk w gminie Krynica-Zdrój [ZDJĘCIA] 8 fot. Piotr Ryba](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/boiska_krynica_zdroj-350x250.jpg)


![100 lat temu znów zaczęła działać. Parafia w Grywałdzie świętowała jubileusz [ZDJĘCIA] 11 grywald glowne](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/grywald_glowne-120x86.jpg)

![Zderzenie pociągu z samochodem ciężarowym w Miliku [ZDJĘCIA] 13 fot. słuchacz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-pociagu-Milik-120x86.jpg)

