Koniec utrudnień dla kierowców. Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie informuje, że wznawia kursowanie przepraw promowych na rzece Dunajec, które przez kilka dni były zamknięte ze względu na wysoki stan wody w rzece.
Wznowienie kursowania dotyczy przepraw w Otfinowie, w ciągu drogi powiatowej nr 1316K relacji Dąbrowa Tarnowska-Otfinów oraz w Siedliszowicach w ciągu drogi powiatowej nr 1305K relacji Szczurowa-Żelichów.






![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 7 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 9 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)





