Kryniccy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia mieszkańca gminy Muszyna. Agresorom grozi teraz do 2 lat więzienia.
Mężczyźni w wieku 22 i 25 lat dotkliwie pobili 46-latka w nocy pod jednym z lokali gastronomicznych w Krynicy-Zdroju. Policjantom udało się ustalić sprawców dzięki kamerom z pobliskiego monitoringu i zatrzymać ich kilka dni później.
Chociaż poszkodowany mężczyzna wcześniej nie chciał złożyć zawiadomienia, to zrobił to, gdy jego oprawcy zostali zatrzymani przez policjantów.
Obu kryniczanom został postawiony zarzut udziału w pobiciu, a tym samym narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, lub zdrowia. Za spowodowanie u pokrzywdzonego lekkich obrażeń ciała młodym mężczyznom grozi teraz do 2 lat więzienia.



![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)





