Stracona szansa Sandecji Nowy Sącz. Supdłowany rzut karny i remis z Resovią

sandecja resovia fot adrian maras

Ogromna szansa przeszła Sandecji Nowy Sącz koło nosa. W meczu kończącym 20. kolejkę I ligi biało-czarni zremisowali 1:1 z Resovią. W 75. minucie meczu Michał Walski uderzył z rzutu karnego nad poprzeczką.

Mimo czerwonej kartki dla gracza Resovii Sandecja nie wykorzystała gry w przewadze w ostatnim kwadransie spotkania.

Gola dla sądeckiej drużyny zdobył w I połowie Jakub Wróbel. Podopieczni Stanislava Vargi są na 15. miejscu w tabeli – tuż nad strefą spadkową.

Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 1:1 (1:0)

Bramki: Jakub Wróbel 40′ (k) – Rafał Mikulec 58′.

Żółte kartki: Bartłomiej Kasprzak, Denis Potoma, Kamil Słaby – Bartłomiej Wasiluk, Marek Mróz, Aleksander Komor, Branislav Pindroch, Rafał Mikulec, Ruben Hoogenhout.

Czerwona kartka: Aleksander Komor (74′, w konsekwencji dwóch żółtych).

Sandecja: Matúš Putnocký – Jakub Iskra, Michal Piter-Bučko, Tomasz Boczek, Kamil Słaby – Damian Chmiel (90′ Krystian Palacz), Bartłomiej Kasprzak (90′ Robert Kirss), Elhadji Maissa Fall, Denis Potoma (70′ Michał Walski), Martin Košťál (63′ Dariusz Pawłowski) – Jakub Wróbel.

Resovia: Branislav Pindroch – Łukasz Seweryn, Aleksander Komor, Ruben Hoogenhout, Miłosz Kałahur – Rafał Mikulec, Bartłomiej Wasiluk, Mehdi Lehaire, Marek Mróz (77′ Mateusz Bondarenko), Bartłomiej Eizenchart (85′ Kamil Antonik) – Jakub Sylvestr (70′ Maciej Górski).

Sędziował: Paweł Pskit (Łódź).