W kalendarzach mamy już jesień, ale my chcemy rozgrzać naszych słuchaczy wyjątkowym konkursem z ciekawymi nagrodami.
Jak mówi Justyna Dziedzic z Działu Reklamy i Promocji Radia RDN Małopolska, w tej zabawie chodzi o to, aby nasi słuchacze podzielili się z nami sprawdzonymi, ale również oryginalnymi, zabawnymi sposobami na rozgrzanie organizmu w chłodne dni.
– Gdy nadchodzi jesień, a wraz z nią chłodne dni jedni rozgrzewają się siedząc pod kocem i piją herbatę z miodem. Inni lubią biegać, spacerować, a jeszcze inni mają swój jedyny niepowtarzalny sposób, aby się rozgrzać. Podzielcie się państwo z nami tym sposobem. Możecie w ten sposób zainspirować innych i sprawić, że ta jesień będzie wyjątkowa.
Najciekawszą odpowiedź każdego dnia nagradzamy voucherem dla jednej osoby na całodzienne wejście do Chochołowskich Term. Regulamin konkursu dostępny na www.rdn.pl
Zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: jak rozgrzać się jesienią? Uczestnicy piszą odpowiedzi pod numer sms 73601 o treści RDN.termy + odpowiedź na pytanie. Koszt sms 3,69 z VAT. Codziennie, podczas trwania konkursu w dni robocze od poniedziałku do piątku nagradzana jest jedna osoba, która przyśle najbardziej interesującą odpowiedź (najzabawniejszą, najciekawszą, najbardziej oryginalną).
Pliki:
REGULAMIN KONKURSU

![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 2 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-350x250.jpg)







![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 10 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-120x86.jpg)

![Ważna ulica w Limanowej zostanie zamknięta z powodu robót na linii kolejowej [SPRAWDŹ OBJAZDY] 12 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/limanowa_most_pkp_plk-120x86.jpg)


