Niespokojna niedziela (5.12) na sądeckich drogach. W Zabrzeży samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w blaszane garaże, a w Starym Sączu auto uderzyło w ścianę budynku.
Najpierw około 14.30 Fiat wypadł z drogi w Zabrzeży, dachował i uderzył w blaszane garaże. – W pojeździe podróżowało pięć osób, które wyszły z pojazdu o własnych siłach. Jedna z pasażerek uskarżała się na dolegliwości – informuje Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu.
Kobieta została zabrana do szpitala. Strażacy działali w Zabrzeży przez 1,5 godziny.
Również w niedzielę około 18.00 podróż dwóch osób jadących samochodem osobowym przez ul. Sobieskiego w Starym Sączu zakończyła się… uderzeniem w ścianę budynku. Jak informują strażacy, uczestnicy kolizji nie skarżyli się na żadne dolegliwości.
Akcja strażaków trwała 40 minut. Samochód został przesunięty na pobocze, a ruch na drodze odbywał się wahadłowo.


![Oczyszczanie ścieków będzie mniej kosztowne. Gmina Chełmiec współpracuje z Sądeckimi Wodociągami [ZDJĘCIA] 3 wodociagi4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/wodociagi4-350x250.jpg)

![Kontynuacja inwestycji oraz rozpoczęcie nowych zadań. W 2026 roku gmina Rytro wyda 11 mln złotych [WIDEO] 5 Kotarba Jan](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Kotarba_Jan-350x250.jpg)









