Dużym zainteresowaniem cieszy się w Tarnowie akcja „Szczepimy się dla Niepodległej”. Do plenerowego Punktu Szczepień na ul. Wałowej, tylko w ciągu pierwszych minut zgłosiło się kilkadziesiąt osób.
Każdy chętny może przyjąć szczepionkę firmy Pfizer (pierwszą, drugą lub trzecią – przypominającą dawkę).
Szczepienia prowadzi wykwalifikowany personel Zespołu Przychodni Specjalistycznych w ramach akcji „Szczepimy się dla Niepodległej”, którą wspólnie organizują w Tarnowie wojewoda małopolski oraz prezydent miasta.
Szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i na miejscu wypełnić ankietę. Akcja potrwa do godziny 17.00.
Specjalny namiot ustawiony jest w pobliżu Grobu Nieznanego Żołnierza. 100 pierwszych zaszczepionych osób otrzyma biało-czerwoną flagę.
![11 listopada. Zaszczep się dla Niepodległej [ZDJĘCIA] 1 9 2 3](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2021/11/9-2-3-750x536.jpg)




![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 6 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-350x250.jpg)





![Spotkanie Róż Żywego Różańca w Chorzelowie [25.10.2025] 12 IMG 9977](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/IMG_9977-120x86.jpg)


