To już ostatni etap prac jaki zaplanowano w budynku. W poprzednich latach udało się wyremontować elewacje, a także część sal, w których odbywają się zajęcia z dziećmi. Teraz wykonywane są prace w salach prób zespołu Sądeczoki.
– Będzie tam pięknie zrobiona scena, widownia i zaplecze z szatniami. Myślę, że Pałac Młodzieży odetchnie pełną piersią. Dotychczas korzystał z gościnnej możliwości występów, najczęściej w Miejskim Ośrodku Kultury. Sytuacja, w której w tym samym budynku, gdzie odbywają się ćwiczenia i zajęcia, znajdzie się też to zaplecze, będzie to zupełnie inny komfort dla zespołu – mówi wiceprezydent Nowego Sącza, Magdalena Majka.
Remont pałacu ma pochłonąć w sumie 2 miliony złotych.

![Na stacji PKP w Nowym Sączu palił się wagon pasażerski [WIDEO] 2 print screen z nagrań udostępnionych przez funpage na FB: Wiadomości znad Dunajca](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar_dworzec-350x250.jpg)

![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 4 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-350x250.jpg)

![Św. Barbara już czuwa nad pracownikami Kopalni Surowców Skalnych w Klęczanach [ZDJĘCIA] 6 fot. Gmina Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sw.-Barbara-350x250.jpg)



![Na stacji PKP w Nowym Sączu palił się wagon pasażerski [WIDEO] 10 print screen z nagrań udostępnionych przez funpage na FB: Wiadomości znad Dunajca](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar_dworzec-120x86.jpg)


![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 13 IMG 5127](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5127-120x86.jpg)

