W miejscowości Wysokie kierowca osobówki wpadł w poślizg na łuku drogi i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. Droga była chwilowo zablokowana. Do szpitala na obserwację trafiła dwójka dzieci.
Do kolizji doszło też kilka kilometrów dalej na ul. Kościuszki w Limanowej. Samochód osobowy zderzył się z busem. Jeden z piątki pasażerów został zabrany przez karetkę. Do szpitala trafił też kierowca osobówki.
Na drodze wciąż są utrudnienia.



![Nielegalna krajanka i papierosy na Sądecczyźnie. Właściciel usłyszał zarzuty [ZDJĘCIA] 4 fot. KMP w Nowym Sączu](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/sdvvv2-350x250.jpg)



![Odblaskowa Szkoła w Chomranicach. Dzieci poznały zasady bezpieczeństwa na drogach [ZDJĘCIA] 8 Odblaskowa szkola chomranice 11 202521](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Odblaskowa_szkola_chomranice_11_202521-350x250.jpeg)
![Wójt zapewnia: "Centrum Interwencji Kryzysowej będzie służyło tylko potrzebującym mieszkańcom regionu" [WIDEO] 9 centrum nawojowa stanislaw kielbasa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/centrum_nawojowa_stanislaw_kielbasa-350x250.jpg)





