Grajmy Swoje – polski przebój miesiąca

 

Znamy już laureatów lutego!
To był zaskakujący i zarazem słodki finał plebiscytu Grajmy Swoje!

Głosowanie słuchaczy i internautów:
1. Pectus – Iluzja
2. Hanna Banaszak – WOŁACZ
3. Renata Przemyk – Na pocałunków dnie

Głosowanie dziennikarzy muzycznych i stacji radiowych:
1. Krzysztof Krawczyk & Katarzyna Nosowska – Bezsenni (37 pkt.)
2. T.Love – Siedem (31 pkt.)
3. Amnezja & Natalia Sikora – Stany (19 pkt.)

Finałowy, tłusty czwartek plebiscytu nie mógł się obyć bez pączków, które rozdawaliśmy głosującym, a główna nagroda – cyfrowe radio – powędrowała do Pani Edyty z Czchowa  Gratulujemy!

I już za tydzień zapraszamy do głosowania na nowe polskie piosenki

 

Grajmy swoje – polski przebój miesiąca

Słuchacze radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz wybierają największy polski hit lutego. Wśród nagród dla głosujących zestawy muzyczne oraz radio cyfrowe.

Aby zagłosować wystarczy wysłać SMS na numer 71051 o treści: grajmy. i następnie podać numer przypisany do danej piosenki.

Koszt SMS-a tylko 1 zł + VAT. Pamiętaj SMS-em można głosować wiele razy, zwiększając tym samym szanse na wygranie nagród i na wyższą pozycję Twojej ulubionej piosenki w plebiscycie. Swój głos można także oddać bezpośrednio na stronie www.grajmyswoje.rdn.pl w zakładce „Notowanie”. UWAGA – nagrody otrzymują TYLKO głosujący za pomocą SMS!

Głosować można do 23 lutego (czwartek) do godz. 11:30.

Do udziału w zabawie zaprosiliśmy także znanych i cenionych dziennikarzy muzycznych: Marię Szabłowską, Krzysztofa Szewczyka, Marka Niedźwieckiego, Romana Rogowieckiego, Dariusza Ciszewskiego i Artura Orzecha, a także zaprzyjaźnione stacje radiowe – Radio Via, Radio i, Radio eM, Radio IKS z Vancouver oraz radio Doxa z Opola, ale przede wszystkim zapraszamy Ciebie – drogi słuchaczu! Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród w ostatni czwartek miesiąca.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA