Wezbrane wody rzeki Białej wciągnęły dziś rano cztery samochody stojące na parkingu w centrum Śnietnicy w gminie Uście Gorlickie.
Do akcji ruszyła Jednostka Ratownicza-Gaśnicza z Gorlic oraz zastępy OSP ze Śnietnicy i z Brunar.
Pojazdy znajdujące się na środku rzeki, udało się wyciągnąć na brzeg przy użyciu ciągnika rolniczego. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych, bo w momencie zdarzenia w samochodach nikt nie przebywał.








![Opóźnia się oddanie nowej siedziby Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Nowym Sączu [WIDEO] 9 slawomir wojta studio 05 2025](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/05/slawomir_wojta_studio_05_2025-350x250.jpg)

![Nielegalna krajanka i papierosy na Sądecczyźnie. Właściciel usłyszał zarzuty [ZDJĘCIA] 11 fot. KMP w Nowym Sączu](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/sdvvv2-120x86.jpg)
![Na cmentarzach trwają kwesty. Zbierają na odnowę grobów i wparcie tarnowskiego seminarium [ZDJĘCIA] 12 kwestaa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kwestaa-120x86.jpg)


