37-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekał przed policją, jechał pojazdem niedopuszczonym do ruchu, kierował nietrzeźwy, a na dodatek jechał motocyklem mimo cofniętych uprawnień.
Kierowca najprawdopodobniej nie spodziewał się, że jadąc wieczorem przez teren gminy Nawojowa, trafi na policyjny patrol. 37-latek nie miał na motocyklu tablic rejestracyjnych. Gdy funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania się, mężczyzna jedynie obejrzał się w ich kierunku i gwałtownie przyspieszył.
Mężczyzna wjechał do lasu, gdzie porzucił motocykl i schował się za jednym z drzew. Ta „kryjówka” okazała się jednak niewystarczająca i mężczyzna został szybko zatrzymany.
37-letni mieszkaniec Piwnicznej miał w organizmie prawie promil alkoholu. Za swoje zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Za wszystkie przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.




![Urzędnicy szkolą się na wypadek wojny albo innego kryzysu [WIDEO] 5 tadeusz krolczyk](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/tadeusz_krolczyk-350x250.jpg)






![Potrącił pieszego i uciekł. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów [WIDEO] 12 fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/motocyklista-tuz-przed-potraceniem-pieszego-na-przejsciu-dla-pieszych-120x86.png)


