Wszystko przez zakłócenie ciszy nocnej. 45-latek został zatrzymany na terenie gminy Grybów.
Mężczyzna pochodzący z województwa lubuskiego był poszukiwany przez niemiecką policję, bo był w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się przemytem papierosów. Ponadto szukała go także lubuska prokuratura za przestępstwo przeciwko mieniu.
45-latek wpadł w ręce policji, bo pod wpływem alkoholu awanturował się w jednym z mieszkań na terenie gminy Grybów. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany, a polscy policjanci poinformowali o tym swoich kolegów z Niemiec.




!["Polska Za Pokojem". Antywojenna manifestacja w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 5 kjbjhvb8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kjbjhvb8-350x250.jpg)









