W Ochotnicy Dolnej włodarz gminy dwa dni w tygodniu będzie dostępny dla mieszkańców do godz. 18:00. Tadeusz Królczyk zarezerwował na ten cel poniedziałki i czwartki.
– Dzięki temu zmniejszą się kolejki, ale to także wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców – mówi wójt Tadeusz Królczyk. – Od dawna nosiłem się z takim zamiarem, ponieważ w godzinach mojego urzędowania mieszkańcy po prostu pracują. Uznałem, że lepsze będzie takie rozwiązanie, że ja wydłużę godziny mojej pracy. Zresztą szczerze mówiąc i tak z reguły zostaję dłużej w pracy, więc postanowiłem to usankcjonować. I tak w poniedziałek i czwartek przyjmuję do godziny 18.00.
Tadeusz Królczyk apeluje też, aby umówić się wcześniej na spotkanie z nim poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami sekretariatu Urzędy Gminy.

![Siatkarscy mistrzowie poprowadzili trening dla uczniów z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 2 Ignaczak ns 11 202532](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ignaczak_ns_11_202532-350x250.jpg)

![Limanowa: Od nowego roku wzrosną opłaty za wywóz śmieci [WIDEO] 4 Jolanta Juszkiewicz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Jolanta_Juszkiewicz-350x250.jpg)





![Siatkarscy mistrzowie poprowadzili trening dla uczniów z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 10 Ignaczak ns 11 202532](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ignaczak_ns_11_202532-120x86.jpg)




