Siatkówka: Juniorki z Mielca w pólfinale Mistrzostw Polski

Druzyna UKS Szostki Mielec triumfowala w cwiercfinale Mistrzostw Polski Juniorek, który od czwartku rozgrywany byl w Lublinie.

Pierwsze trzy pojedynki grupowe z Tomasovia Tomaszów Lubleski, UKS Piatka Sandomierz oraz TPS Lublin, podopieczne trenera Romana Murdzy wygraly bez straty seta. W pojedynku pólfinalowym tego turnieju mielczanki pokonaly Lidera Konstantynów Lódzki w trzech setach. W finale imprezy ponownie siatkarki Szóstki rywalizowaly z gospodyniami turnieju TPSem Lublin. W pierwszym secie wygraly do 23, druga partia padla lupem gospodyn, które pokonaly mielczanki 25:20. Jednak w kolejnych dwóch setach góra byly podopieczne trenera Romana Murdzy wygrywajac do 13 i na przewagi do 25. Mielczanki razem z druzyna lubelska zagraja w pólfinalach Mistrzostw Polski Juniorek.