SPR PWSZ Tarnów remisuje wygrany mecz w Kielcach

Pilkarze reczni SPR PWSZ Tarnów zremisowali w Kielcach z druga druzyna Vive Tauron 32:32. Gracze trenera Ryszarda Tabora w pierwszej polowie dominowali i byli bardzo skuteczni.

W bramce nie do przejscia w wielu sytuacjach byl Dawid Cichon. Po 30 minutach tarnowianie prowadzili 23:14. W drugiej polowie szczescie opuscilo graczy tarnowskich. Coraz czesciej gubili pilke w ataku, obrona nie mogla poradzic sobie z Branko Vujovicem, najskuteczniejszym graczem w barwach kieleckich. Przewaga topniala z kazda minuta, a na 15 sekund przed koncowa syrena, gracze ze Swietokrzyskiego wyrównali. Tarnowianie nie mieli juz czasu na przeprowadzenie akcji i spotkanie zakonczylo sie remisem po 32.

Bramki dla SPR PWSZ zdobyli: Dudka 8, Mogielnicki 6, Nowak 4, Szatko i Drobiecki po 3, Kowalik i Misiewicz po 2 oraz Spieszny, Wajda i Niemiec po 1.

Zespól tarnowski ma na swoim koncie 13 punktów i w tabeli ligowej jest dziewiaty. Kolejne spotkanie gracze trenera Ryszarda Tabora rozegraja we wlasnej hali 18 lutego, z ASPERem Zawiercie.