Na jutro (26.09) synoptycy zapowiadaja ulewne deszcze. To nie jest w stanie zniechecic fanów ruchu na swiezym powietrzu. Juz w te sobote w Limanowej odbedzie sie IV pólmaraton Limanowa Forrest. Polaczony on bedzie z II Mistrzostwami Sluzb Mundurowych w pólmaratonie górskim. Uczestnicy do pokonania beda mieli 21 kilometry:
Jak dodaje Pawel Sulkowski z klubu sportowego Limanowa Forrest celem imprezy jest promowanie biegania. Trase mozna tez przejechac na rowerze. Poczatek na 10 minut przed startem biegaczy. (Anna Florek)
![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 1 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-350x250.jpg)
![Budżet gminy Nawojowa. "Na miarę możliwości, bez kredytu" [ROZMOWA] 2 kielbasa stanislaw studio 12 2025](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kielbasa_stanislaw_studio_12_2025-350x250.jpg)

![Rusza projektowanie nowego mostu w Mszanie Dolnej. Konieczna będzie rozbiórka starej przeprawy [ZDJĘCIA] 4 fot. GDDKiA](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/02/most_mszana_gddkia-3-350x250.jpg)
![Ojców Naszych Obyczajem. X Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Nawojowej [ZDJĘCIA] 5 Nawojowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Nawojowa-350x250.jpg)



![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 9 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-120x86.jpg)




