Pokonac kolejnego rywala i to w dobrym stylu – to cel pilkarzy Sandecji Nowy Sacz na dzisiejszy mecz z Chrobrym Glogów. I liga rozkrecila sie juz na dobre i pilkarze rozegraja 5. serie spotkan. Bialo-czarni trzeci raz z rzedu zaprezentuja sie przed wlasna publicznoscia.
Podopiecznym Roberta Kasperczyka wypada podtrzymac dobra passe. Dwa poprzednie domowe mecze to dwa zwyciestwa – z Chojniczanka Chojnice i Dolcanem Zabki. Po 4 meczach w I lidze wytworzyla sie ciekawa sytuacja. Az 7 druzyn zgromadzilo 7 punktów i miejsca w tabeli wyznacza bilans bramkowy. Sandecja jest czwarta, Chrobry siódmy.
Przy zwyciestwie bialo-czarni moga nawet zostac liderem rozgrywek. Co wazne – druzyna jest na fali wznoszacej i w przeciwienstwie do poprzedniego sezonu dobrze operuje pilka, a mecze sa pelne ciekawych akcji i dramaturgii. Potyczka Sandecji Nowy Sacz z Chrobrym Glogów juz dzis (26.08) o 18:00.

![Oczyszczanie ścieków będzie mniej kosztowne. Gmina Chełmiec współpracuje z Sądeckimi Wodociągami [ZDJĘCIA] 2 wodociagi4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/wodociagi4-350x250.jpg)

![Kontynuacja inwestycji oraz rozpoczęcie nowych zadań. W 2026 roku gmina Rytro wyda 11 mln złotych [WIDEO] 4 Kotarba Jan](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Kotarba_Jan-350x250.jpg)









