Służby dostały wezwanie do akcji na terenie gminy Łącko wczoraj (1.06) wieczorem. Ciało z Dunajca zostało wyłowione przez strażaków w okolicy toru kajakowego Wietrznice.
Na razie wiadomo, że mężczyzna mógł mieć około 40 – 50 lat, a prokurator zdecydował o zabezpieczeniu zwłok do dalszych badań.
– Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie, ale postępowanie będzie prowadzić dalej komisariat policji w Starym Sączu – informuje nas Aneta Izworska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.


![Oczyszczanie ścieków będzie mniej kosztowne. Gmina Chełmiec współpracuje z Sądeckimi Wodociągami [ZDJĘCIA] 3 wodociagi4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/wodociagi4-350x250.jpg)

![Kontynuacja inwestycji oraz rozpoczęcie nowych zadań. W 2026 roku gmina Rytro wyda 11 mln złotych [WIDEO] 5 Kotarba Jan](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Kotarba_Jan-350x250.jpg)






![Nowy Sącz: Po ataku zimy 100 interwencji strażników miejskich w ciągu tygodnia [WIDEO] 12 Tyrkiel](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tyrkiel-120x86.jpg)


