Przebudowa ul. Młyńskiej w Nowym Sączu weszła w kolejny etap. Są też zmiany na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej, Prażmowskiego i Nowochruślickiej.
Ul. Młyńska w Nowym Sączu została zamknięta w związku z układaniem tzw. warstwy ścieralnej jezdni. Od strony ronda przy Młyńskiej jest możliwy dojazd do szpitala. Do szpitala dojedziecie też od ul. Kopernika.
W związku z ponownym zamknięciem Młyńskiej, można skręcić z ul. Śniadeckich w ul. Pierackiego, gdzie został odwrócony kierunek jazdy. Tak można dojechać do ul. Kilińskiego i objechać Młyńską.
Główny objazd dalej przebiega ulicami Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza.
Miejski Zarząd Dróg poinformował też, że w związku z III etapem remontu skrzyżowania Lwowskiej, Prażmowskiego i Nowochruślickiej są zwężenia jedni i ograniczenia w ruchu. Nie wolno skręcać w lewo z Prażmowskiego na Lwowską oraz z Nowochruślickiej w Lwowską (czyli w kierunku Gorlic).
Dalej można jechać prosto na tym skrzyżowaniu, a od strony Gorlic, czyli od cmentarza Gołąbkowickiego kierowcy mogą jechać prosto lub skręcić w obu kierunkach. Ruch pieszych przy tym skrzyżowaniu dalej jest ograniczony.




![Limanowa: Prawdziwie świąteczna atmosfera na VI Kiermaszu Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA] 5 kiermasz Bozonarodzeniowy Limanowa43](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiermasz-Bozonarodzeniowy-Limanowa43-350x250.jpg)


![To był wyjątkowy jubileusz w przedświątecznej atmosferze. Gmina Korzenna świętowała 35-lecie samorządu [ZDJĘCIA] 8 Korzenna 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Korzenna-1-350x250.jpg)



![Ulice zamykane bez uprzedzenia? Sprawdzamy co zaskoczyło kierowców w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 12 kopernika NS 2 scaled e1764341460797](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kopernika_NS-2-scaled-e1764341460797-120x86.jpg)


