Jechał wieczorem quadem przez Krasne Potockie i trafił do przydrożnego rowu. Pojazd wywrócił się. Na nic zdała się ucieczka kierującego. Policjanci ustalili gdzie jest, a do tego konieczna była wizyta w szpitalu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.
– Do zdarzenia doszło 24 maja o 19.50 w Krasnem Potockiem – informuje Justyna Basiaga, rzecznik prasowy sądeckiej policji.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia quada. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policjantów. W wyniku prowadzonych czynności ustalono mężczyznę, który brał udział w zdarzeniu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, był nietrzeźwy – dodała.
Dokładne okoliczności i kto kierował tym pojazdem w chwili zdarzenia są obecnie wyjaśniane w postępowaniu, które prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.



![Pokłon Trzech Króli już w przygotowaniu. Kacper, Melchior i Baltazar będą szli do Jezusa z trzech różnych stron [ZDJĘCIA] 4 poklon trzech kroli](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/poklon_trzech_kroli-350x250.jpg)










