Samochód osobowy i dostawczy zderzyły się na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu w okolicy ulic Gwardyjskiej i Kochanowskiego. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba jest lekko ranna, a na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego oraz strażacy.
Samochody są już na poboczu, ale na Lwowskiej tworzą się korki.
W piątek (14.01) były też utrudnienia na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Pod wiaduktem kolejowym utknął samochód ciężarowy. Na miejsce przyjechała straż pożarna, a kierowcy jechali objazdami przez osiedle Wólki lub ul. Asnyka. Utrudnienia w tym miejscu już się zakończyły.




![Odblaskowa Szkoła w Chomranicach. Dzieci poznały zasady bezpieczeństwa na drogach [ZDJĘCIA] 5 Odblaskowa szkola chomranice 11 202521](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Odblaskowa_szkola_chomranice_11_202521-350x250.jpeg)
![Wójt zapewnia: "Centrum Interwencji Kryzysowej będzie służyło tylko potrzebującym mieszkańcom regionu" [WIDEO] 6 centrum nawojowa stanislaw kielbasa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/centrum_nawojowa_stanislaw_kielbasa-350x250.jpg)






![Kamil Glik przyjechał do Nowego Sącza. Przyjaźń Sandecji i Cracovii kwitnie [ZDJĘCIA] 13 Sandecja cracovia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Sandecja_cracovia-120x86.jpg)

