Limanowscy policjanci poszukują 46-letniego Andrzeja Lisowskiego. Za mężczyzną wydany jest przez list gończy w celu odbycia zasądzonej kary pół roku więzienia, między innymi w związku z uchylaniem się od płacenia alimentów.
Ostatni raz mężczyzna mieszkał w Limanowej, przy ul. Zygmunta Augusta. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej pod numerem telefonu 47 83 45 400 lub alarmowym 112.
Przypominamy, że ukrywanie osoby poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce jest przestępstwem zagrożonym karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Policja zapewnia pełną anonimowość osobom przekazującym informacje.











![Cała społeczności zaangażowała się w zbiórkę darów dla Fundacji im. Brata Alberta [ZDJĘCIA] 12 piekielko dary](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/piekielko_dary-120x86.jpg)
![Nowy Sącz pamięta o Władysławie Iwańskiej. Odsłonięto tablicę [ZDJĘCIA] 13 wladyslawa iwanska tablica 8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wladyslawa_iwanska_tablica-8-120x86.jpg)

