Zobacz galerię:
Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku samochodu osobowego w Zamieściu w gminie Tymbark na drodze krajowej nr 28. Pojazd wypadł z drogi i wylądował w pobliskim rowie. Ruch na miejscu odbywał się wahadłowo.Jak informują strażacy z Limanowej, do wypadku doszło po godz. 11.00, a cała akcja ratunkowa trwała około godziny. Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
Policja apeluje o ostrożną jazdę i zdjęcie nogi z gazu. Nad regionem lokalnie mogą pojawiać się opady deszczu, a śliska jezdnia powoduje wydłużenie drogi hamowania pojazdu.
![Dachowanie samochodu w Zamieściu. Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA] 1 Telewizja Limanowska](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/07/1-750x536.webp)



!["Polska Za Pokojem". Antywojenna manifestacja w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 5 kjbjhvb8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kjbjhvb8-350x250.jpg)






![Wypadek w Klęczanach koło Gorlic. Są ranni [ZDJĘCIA] 12 kleczany halogorlice 8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/kleczany_halogorlice-8-120x86.jpg)


