W najbliższy piątek (1.08) na terenie Tarnowa będzie możliwość skorzystania z darmowego badania piersi w mammobusie. Mobilny gabinet pojawi się na parkingu przy ulicy Lwowskiej 63 (obok supermarketu).
Nie jest to jedyny przystanek. W ramach profilaktycznego programu realizowanego przez NFZ mammobus odwiedza również inne gminy regionu tarnowskiego.
W poniedziałek (28.07) stacjonuje przy przychodni w Skrzyszowie oraz przy Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach.
We wtorek (29.07) obok Domu Grodzkiego w Wojniczu i na parkingu firmy Wodnikts w Pleśnej.
W środę (30.07) pojawi przy przy boisku sportowym w Żabnie przy amfiteatrze w Ciężkowicach.
W czwartek (31.07) badania będą prowadzone obok urzędu gminy w Ryglicach.
W piątek (01.08) przy OSP w Rzepienniku Strzyżewskim i przy Gminnym ZOZ-ie w Skrzyszowie.
Badania będą prowadzone w godzinach 9-17, mogą z nich skorzystać kobiety w wieku od 45 do 74 lat.






![Nowy Sącz: Wypadek na ul. Nawojowskiej. Są ranni [ZDJĘCIA] 7 fot. Bartłomiej/Regionalny Reporter na Facebooku](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/wypadek_nawojowska_regionalny_reporter-1-350x250.jpg)
![Likwidacja szkoły może przyspieszyć budowę nowej siedziby? Szkoła w Stadłach znów na tapecie [WIDEO] 8 Gromala Malgorzata](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Gromala-Malgorzata-350x250.jpg)






