Kino plenerowe Radia RDN po raz kolejny wyruszyło w trasę. W ten weekend, pierwszym przystankiem była projekcja filmu w Ostrowie w gminie Wierzchosławice.
Na terenach rekreacyjno-sportowych nad Dunajcem wyświetliliśmy film pt. „Wilk, lew i ja”. Ten sam film będzie można obejrzeć także w Tarnowie – seans zaplanowaliśmy na najbliższą niedzielę (20.07.). Film będzie można obejrzeć na placu zabaw przy ul. Sucharskiego. Na osiedlu koszyckim zaparkujemy o 21:00.
W sobotę, 19 lipca, kino plenerowe zawita w Muszynie. Na rynku w uzdrowisku będzie można zobaczyć film „Wojna z dziadkiem”. Początek seansu na rynku w Muszynie o godz. 21.00.



![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 4 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 5 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 6 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)






![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 13 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-120x86.jpg)

