Odcinek między ulicą Nowy Świat, a Chopina, którym do tej pory można było poruszać się w dwie strony, teraz będzie jednokierunkowy. Kierowcy będą mogli przejechać nim tylko w kierunku ulicy Chopina.
-Ulica Batorego, na odcinku od Nowego Światu do ul. Chopina, będzie ulicą jednokierunkową. Powstanie 5 nowych miejsc parkingowych. Samochody, udające się od ulicy Kopernika, będą musiały skręcić w lewo, w ulicę Nowy Świat, następnie Batorego. Tutaj będzie taki łącznik, którym można dojechać do ul. Solidarności.
– mówił zastępca prezydenta Tarnowa Maciej Włodek.
Takie rozwiązanie obowiązywać ma już na stałe, co sprawi, że ulica Batorego będzie jednokierunkowa na całej swojej długości.






![Tegoroczne Kolędowanie Małemu Bacy tradycyjnie zakończą prawie 1000 m n.p.m. [ZDJĘCIA] 7 fot. www.parafia.piwniczna.com](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Koledowanie-Malemu-Bacy1-350x250.jpg)




![Ulica Kopernika w Nowym Sączu znów zamknięta. Rusza tu drugi etap remontu [ZDJĘCIA] 12 kopernika zamknieta](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kopernika_zamknieta-120x86.jpg)

![Świąteczna atmosfera w Galerii Żabno. Mieszkańcy tłumnie ruszyli na Jarmark Bożonarodzeniowy [20.12.2025] 14 aa IMG 5770 bb](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/aa_IMG_5770_bb-120x86.jpg)

