Zobacz zdjęcia:
Słuchacze, pracownicy i dyrekcja radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz wspólnie pielgrzymują na Jasną Górę. Autokary z Tarnowa i Nowego Sącza ruszyły w drogę w czwartek (3.07) po południu, a wieczorem weźmiemy udział w czuwaniu przy obrazie Matki Bożej Częstochowskiej.Słuchacze, w tym członkowie radiowego Klubu Dobrze Nastawionych nie ukrywali swojej radości ze wspólnego pielgrzymowania.
– Jeździmy co roku na Jasną Górę z radiem RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz i to dla nas wielka radość oraz wyczekiwanie na spotkanie z Matką Bożą
– Jasna Góra jest miejscem, w którym chce się być. Gdy wchodzi się do kaplicy Matki Bożej, wrażenia są niesamowite, coś w człowieku się zmienia
– Człowiek wraca stamtąd lekki, jaki się oddało tam wszystkie sprawy i problemy
– mówili słuchacze przed wyjazdem.
Apelowi Jasnogórskiemu i Mszy św. na Jasnej Górze będzie przewodniczył dyrektor Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz ks. dr hab. Jan Bartoszek. Transmisję z apelu będziecie mogli usłyszeć na naszej antenie.

![Ktoś zauważył samochód w stawie. Nietypowa akcja strażaków [ZDJĘCIA] 2 fot. OSP Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/mostki_staw_samochod_osp_stary_sacz-350x250.jpg)




![Jest asfalt, ale remont jeszcze nie skończony. Co dzieje się na trasie Czyrna-Banica? [WIDEO] 7 czyrna banica](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/czyrna_banica-350x250.jpg)


![Ktoś zauważył samochód w stawie. Nietypowa akcja strażaków [ZDJĘCIA] 10 fot. OSP Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/mostki_staw_samochod_osp_stary_sacz-120x86.jpg)
![Dla osób wierzących śmierć nie jest końcem. Święta listopadowe to nie czas żałoby [WIDEO] 11 tomasz rapala001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/tomasz_rapala001-120x86.jpg)

![Tragedia w Barcicach. Nie żyją 3 osoby [ZDJĘCIA] 13 received 1335332391512109](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/received_1335332391512109-120x86.jpeg)

