Zobacz zdjęcia:
Będzie tu można nie tylko uprawiać wiele dyscyplin sportowych, ale też korzystać z placu niezależnie od pogody. Chodzi o boisko wielofunkcyjne w Posadowej Mogliskiej, które które zastąpi dotychczasowy plac dla piłkarzy. Właśnie rozpoczęła się budowa.Boisko będzie miało zadaszenie i sztuczną trawę, podobnie jak to wybudowane na „Orliku” w Korzennej. Umowę w tej sprawie podpisano w sierpniu ubiegłego roku z firmą z Krynicy-Zdroju, która do tej pory wykonywała projekt i uzyskała zgodę na wykonanie robót.
Sportowa inwestycja kosztować będzie niespełna 2,9 mln zł, z czego duża część to pieniądze z Polskiego Ładu.
Boisko powinno być gotowe z końcem września.
![Rozpoczęła się budowa boiska w Posadowej Mogilskiej [ZDJĘCIA] 1 fot. Gmina Korzenna](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/04/DJI_20250409122330_0040_D-scaled-1-750x536.jpg)

![Słuchacze RDN Nowy Sącz tworzyli ozdoby świąteczne [ZDJĘCIA] 3 kdn ozdoby](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kdn_ozdoby-350x250.jpg)








![Wiara w Chrystusa trwa tu od kilkudziesięciu pokoleń. Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jazowsku świętowała jubileusz 800-lecie istnienia [ZDJĘCIA] 12 parafia Jazowsko](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/parafia-Jazowsko-120x86.jpg)
!["Jest to dar jednego człowieka dla drugiego". Honorowi krwiodawcy zostali odznaczeni [ZDJĘCIA] 13 kriwodawcy](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kriwodawcy-120x86.jpg)

