Zobacz zdjęcia:
W sobotę, 22 marca, w godzinach wieczornych, kierujący pojazdem mężczyzna stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia 3 osoby zostały poszkodowane.Droga powiatowa między Żurową a Ryglicami, na której doszło do wypadku, była całkowicie zablokowana.
Jak poinformował oficer dyżurny PSP w Tarnowie, w pojeździe, poza kierowcą, znajdowało się jeszcze 2 młodych mężczyzn. Wszyscy poszkodowani, którzy znajdowali się pod opieką ZRM, zostali zabrani do szpitala.
Okoliczności wypadku bada policja.


![Poranna kolizja i korki na moście Heleńskim w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 3 wypadek most helenski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/wypadek_most_helenski-350x250.jpg)
![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 4 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-350x250.jpg)
![Budżet gminy Nawojowa. "Na miarę możliwości, bez kredytu" [ROZMOWA] 5 kielbasa stanislaw studio 12 2025](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kielbasa_stanislaw_studio_12_2025-350x250.jpg)

![Rusza projektowanie nowego mostu w Mszanie Dolnej. Konieczna będzie rozbiórka starej przeprawy [ZDJĘCIA] 7 fot. GDDKiA](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/02/most_mszana_gddkia-3-350x250.jpg)
![Ojców Naszych Obyczajem. X Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Nawojowej [ZDJĘCIA] 8 Nawojowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Nawojowa-350x250.jpg)


![Zima nie przeszkadza w budowie zaplecza dla sportowców [ZDJĘCIA] 11 swidnik swietlica 4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/swidnik_swietlica-4-120x86.jpg)



