We wtorek (17.12) zamknięta będzie droga powiatowa w Koniuszowej w gminie Korzenna. Drogowcy kłaść będą nową nawierzchnię.
Planowo prace trwać mają w godzinach 8.00 – 13.00. Chodzi o drogę powiatową (nr 1568K) z Łęki do Mogilna na odcinku 340 metrów w miejscowości Koniuszowa, gdzie warstwa ścieralna asfaltu będzie układana na całej szerokości jezdni.
Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w związku z remontem zaplanowany objazd remontowanego odcinka drogami powiatowymi z Nowego Sącza przez Wojnarową do Wilczysk (nr 1567K), z Korzennej do Krużlowej (nr 1569K), z Paszyn do Mogilna (nr 1570), ale też drogami gminnymi.
Drogowcy przepraszają kierowców za utrudnienia.



![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 4 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)


![Góra Łyżka ma niesamowitą historię. Naukowcy odkrywają jej tajemnice [ZDJĘCIA] 7 konferencja lyzka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/konferencja_lyzka-350x250.jpg)
![Zamiast siedzieć w domu, zrobili coś pożytecznego. Młodzież chętnie wzięła udział w Akcji Kilo [ZDJĘCIA] 8 akcja kilo](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/akcja_kilo-350x250.jpg)



![Zabytkowy budynek przedszkola zostanie rozbudowany. Gmina Moszczenica czeka na rozpatrzenie wniosku [WIDEO] 12 Walega](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Walega-120x86.jpg)


