Zobacz galerię:
Boisko wielofunkcyjne przy Hali Lodowej w Krynicy-Zdroju coraz bliżej ukończenia. Prace mają się zakończyć jeszcze w listopadzie. Aktualnie trwa montaż ogrodzenia, czyli ostatni etap prac.– Ten obiekt uzupełni nam cały kompleks sportowy w tym miejscu – mówi burmistrz Krynicy-Zdroju, Piotr Ryba.
– To jest na miejscu starego boiska, gdzie została założona nowa nawierzchnia i nowe ogrodzenie. Będzie to boisko wielofunkcyjne, posiadające możliwość gry z koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Cała inwestycja opiewa na kwotę niecałych 300 tys. złotych.
Boisko jest dofinansowane w kwocie ponad 100 tys. złotych z programu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa. Reszta kwoty pochodzi z budżetu gminy Krynica-Zdrój.








![Radni będą głosować na nowym budżetem powiatu limanowskiego. Jakie inwestycje są zaplanowane na 2026 rok? [WIDEO] 9 mieczyslaw uryga001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mieczyslaw_uryga001-350x250.jpg)

![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 11 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-120x86.jpg)
!["To punkt wskazujący właściwą drogę i relację do Chrystusa". Konsekracja nowego ołtarza w kościele św. Andrzeja Apostoła w Polnej [ZDJĘCIA] 12 konsekracja 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/konsekracja-1-120x86.jpg)
![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 13 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-120x86.jpg)

