Spędził w Sandecji Nowy Sącz kilkanaście sezonów, w tym 10 ostatnich, był kapitanem zespołu i wychowankiem sądeckiego klubu. 38-letni obrońca Dawid Szufryn nie będzie już zawodnikiem biało-czarnych. Zawodnik i Sandecja nie porozumieli się w sprawie nowego kontraktu.
Popularny „Ciufa” zagrał dla Sandecji 239 oficjalnych meczów, w których zdobył 8 bramek. Grał w Nowym Sączu w I i II lidze oraz w Ekstraklasie, gdzie zaliczył 29 występów.
Dawid Szufryn otrzymał od klubu propozycję pracy z grupami młodzieżowymi w Akademii Sandecja, ale nie wiadomo czy się na to zdecyduje.








![Radni będą głosować na nowym budżetem powiatu limanowskiego. Jakie inwestycje są zaplanowane na 2026 rok? [WIDEO] 9 mieczyslaw uryga001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mieczyslaw_uryga001-350x250.jpg)





