Przez dwa dni zamknięta będzie droga w Olszance i Naszacowicach. Na powiatówce wykonawca ułoży nową nawierzchnię ścieralną jezdni.
Prace zaplanowane są na środę i czwartek (10-11.07). W tych dniach droga będzie zamknięta w godzinach od 7.30 do 20.00 na końcowym odcinku tj. od miejscowości Olszanka w stronę ronda w miejscowości Naszacowice na łącznej długości ok. 2 km.
Objazd zamkniętego odcinka możliwy będzie drogą wojewódzką do miejscowości Łącko, drogami powiatowymi Łącko – Wola Kosnowa i Łącko – Naszacowice oraz drogami lokalnymi.



![Nowy Sącz pamięta o Władysławie Iwańskiej. Odsłonięto tablicę [ZDJĘCIA] 4 wladyslawa iwanska tablica 8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wladyslawa_iwanska_tablica-8-350x250.jpg)










