Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu zaprasza na koncert dyplomantów.
Wydarzenie już w czwartek 11 kwietnia.
– Pragnę zaprosić wszystkich melomanów na koncert dyplomantów Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Nowym Sączu, który odbędzie się w najbliższy czwartek 11 kwietnia o godzinie 17:00 w nowosądeckiej Małej Galerii. Wstęp wolny
– zapraszała kierownik sekcji przedmiotów muzycznych Maria Biel.
Dyplomanci zagrają na skrzypcach i fortepianie.







![Były tańce, śpiew i pokaz mody - seniorzy z Wojnicza pokazują, jak się bawić [ZDJĘCIA] 8 IMG 1335](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1335-350x250.jpg)



![Dyżur karetki wydłużony będzie z 16 godzin do całej doby. Wójt: To większe bezpieczeństwo dla mieszkańców [WIDEO] 12 miroslaw cichorz001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/miroslaw_cichorz001-120x86.jpg)

![Po świątecznym weekendzie będą zamknięte dwie powiatówki [MAPA UTRUDNIEŃ] 14 kruzlowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/kruzlowa-120x86.jpg)

