2 motocykle wypadły z drogi powiatowej w Janczowej (gmina Korzenna) w sobotę (30.03) po południu. Dyżurny na stanowisku kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu informuje, że jednośladami jechali sami kierujący. Jeden z nich został zabrany do szpitala, z lekkimi obrażeniami.
Jakie są okoliczności zdarzenia? Zbada to sądecka policja. Na miejscu działały jednostki OSP z Korzennej i Janczowej oraz Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Nowego Sącza, karetka pogotowia oraz policja. Utrudnienia w związku z wypadkiem już się zakończyły.
W Wielką Sobotę sądeccy strażacy interweniowali też przy pożarach traw w Nowym Sączu przy ul. Sosnowej, w Barcicach i w Małej Wsi oraz byli wzywani w związku ze słupem pochylonym nad drogą w Krużlowej.




![Limanowa: Prawdziwie świąteczna atmosfera na VI Kiermaszu Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA] 5 kiermasz Bozonarodzeniowy Limanowa43](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiermasz-Bozonarodzeniowy-Limanowa43-350x250.jpg)


![To był wyjątkowy jubileusz w przedświątecznej atmosferze. Gmina Korzenna świętowała 35-lecie samorządu [ZDJĘCIA] 8 Korzenna 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Korzenna-1-350x250.jpg)






