Nie żyje mężczyzna, który wpadł do zalewu Klimkówka (powiat gorlicki). Jak już informowaliśmy, w piątek (24.11) doszło tutaj do wypadku. Mężczyzna wypłynął rowerkiem wodnym na jezioro.
Z wody wyłowili go strażacy, którzy jako pierwsi prowadzili reanimację. Później akcję przejęła załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Mężczyzna został zabrany do szpitala w Krakowie. Rzecznik gorlickiej policji, Gustaw Janas potwierdził nam, że mężczyzna zmarł we wtorek (28.11) w szpitalu w Krakowie.

![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 2 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-350x250.jpg)







![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 10 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-120x86.jpg)




