Woda w Nowym Sączu jest bezpieczna i nie ma w niej bakterii legionelli – zapewniają Sądeckie Wodociągi. Tymczasem mieszkańcy informowali na Facebooku, że na osiedlu Barskie pojawiła się grupa osób podszywająca się pod pracowników wodociągów.
Przekonywali, że konieczna jest dezynfekcja sieci, również w mieszkaniach, w związku z wystąpieniem bakterii.
Sądeckie Wodociągi poinformowały, że nie prowadzą takich działań i nie ma zagrożenia legionellą. Spółka zapewnia, ze jakość wody w Nowym Sączu jest cały czas monitorowana.






![Pokłon Trzech Króli już w przygotowaniu. Kacper, Melchior i Baltazar będą szli do Jezusa z trzech różnych stron [ZDJĘCIA] 7 poklon trzech kroli](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/poklon_trzech_kroli-350x250.jpg)







