W sobotę (01.07) w Tyliczu doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Ogień wzniecił się w jednym z pomieszczeń w piwnicy.
O godzinie 8:03 sądeccy strażacy zostali wezwani do ugaszenia pożaru w budynku mieszkalnym. Do pożaru doszło w Tyliczu, w piwnicy budynku mieszkalnego. Powodem wzniecenia ognia była uszkodzona instalacja elektryczna. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.
Na miejscu pracował jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej, trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz policja. Nie była konieczna interwencja pogotowia ratunkowego i elektrycznego. Działania strażaków na miejscu zdarzenia trwały prawie dwie godziny.
W wyniku pożaru doszło do sporych strat. Spaliły się urządzenia AGD, takie jak między innymi pralka, lodówka i klimatyzator. Doszło także do uszkodzenia instalacji elektrycznej, ciepłej wody w piwnicy oraz drewnianego poszycia sufitu.

![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 2 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-350x250.jpg)







![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 10 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-120x86.jpg)




