Sądecki piłkarz Maciej Korzym kończy karierę zawodniczą. W przeszłości grał między innymi w Legii Warszawa i w Sandecji Nowy Sącz, a ostatnio w IV-ligowej Barciczance Barcice.
W barwach tej drużyny zagra ostatni mecz. Na spotkanie z Okocimskim Brzesko zaprasza prezes klubu Paweł Cieślicki.
– W niedzielę o 16.00 na stadionie Barciczanki Barcice odbędzie się mecz IV ligi. Po raz ostatni na boisku wystąpi rodowity Sądeczanin Maciej Korzym. Wychowanek Startu Nowy Sącz grał między innymi w Legii Warszawa, Koronie Kielce i Sandecji Nowy Sącz, a karierę sportową kończy w Barciczance
– podkreślił działacz.
Organizatorzy zapowiadają, że chcą pożegnać piłkarza w godny sposób, również udziałem przedstawicieli Sandecji Nowy Sącz. Przy okazji meczu mają być też atrakcje dla dzieci i rodzin.
Urodzony w 1988 roku Maciej Korzym kończy grać w piłkę, bo został dyrektorem sportowym w Sandecji Nowy Sącz. Jego zadaniem jest ściąganie nowych zawodników do II-ligowego klubu.
Maciej Korzym dyrektorem sportowym Sandecji. Jest też nowy szef skautingu


![Były tańce, śpiew i pokaz mody - seniorzy z Wojnicza pokazują, jak się bawić [ZDJĘCIA] 3 IMG 1335](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1335-350x250.jpg)
![Czy młodzi czytają Pismo święte? ‘Rusz duszę ze Słowem’ [ZDJĘCIA] 4 IMG 1215](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1215-350x250.jpg)





![IV Forum Rad Parafialnych [22.11.2025] 10 IMG 1147](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1147-120x86.jpg)
![Nowy Sącz: Ulica Kolejowa już otwarta. Zadowoleni kierowcy i mieszkańcy [ZDJĘCIA] 11 kolejowa glowne 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/kolejowa-glowne-1-120x86.jpg)



