Przed godziną 8.00 w sobotę (13.05) w Lisiej Górze, na skrzyżowaniu ulic Sucharskiego i Zagumnie, zderzyły się dwa samochody osobowe.
Jak informują tarnowscy policjanci, na razie nie ma jeszcze informacji o przyczynach zdarzenia. Dwie osoby znajdują się pod opieką Zespołów Ratownictwa Medycznego.
Na miejscu cały czas pracują służby i występują utrudnienia w ruchu. Do zdarzenia został zadysponowany zastęp PSP JRG 2 Tarnów, OSP Lisia Góra, policja oraz ZRM.




![Tegoroczne Kolędowanie Małemu Bacy tradycyjnie zakończą prawie 1000 m n.p.m. [ZDJĘCIA] 5 fot. www.parafia.piwniczna.com](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Koledowanie-Malemu-Bacy1-350x250.jpg)







![Polka wygrała XII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju [ZDJĘCIA] 13 kiepura konkurs](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiepura_konkurs-120x86.jpg)

