Kolarski Wyścig Narodów pod koniec maja zawita do Nowego Sącza. Zakończy się tu 4 etap, który wystartuje w Bukowinie Tatrzańskiej.
Sportowcy przejadą też przez Krościenko nad Dunajcem, region limanowski i od strony Wysokiego oraz Trzetrzewiny i Chełmca wjadą do miasta.
Kolarze pojawią się tu 27 maja.
W Wyścigu Narodów wystartują sportowcy do 23 roku życia. Rywalizację rozpoczną na Węgrzech, by przez Słowację dotrzeć do Polski. Tutaj końcowy etap będzie też na Podkarpaciu.

![To koniec ery asfaltowych boisk w gminie Krynica-Zdrój [ZDJĘCIA] 2 fot. Piotr Ryba](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/boiska_krynica_zdroj-350x250.jpg)
![Są szóste w Polsce. Duże osiągnięcie piłkarek z Tęgoborzy [ROZMOWA] 3 pilkarki tegoborze studio2](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pilkarki_tegoborze_studio2-350x250.jpg)
![Sportowcy z Wojnarowej doczekają się nowego stadionu. Ruszyła budowa [ZDJĘCIA] 4 wojnarowa boisko budowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wojnarowa_boisko_budowa-350x250.jpg)

![Aleksandra Mirosław otworzyła ściankę wspinaczkową u Sybiraków [ZDJĘCIA] 6 scianka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/scianka-350x250.jpg)








