Przedłużająca się zima nie przeszkodziła w remoncie hali lodowej w Krynicy-Zdroju. Wykonawca pracuje przede wszystkim wewnątrz budynku. Wymiana dachu zaplanowana jest na późniejsze miesiące.
Burmistrz Piotr Ryba zaznacza, że w wykonaniu wszystkich prac na czas pomogą fundusze, które spłynęły ostatnio do samorządu.
– Musieliśmy zdobyć dodatkowe pieniądze miedzy innymi na spełnienie wymogów pożarowych. Bardzo się cieszę, że minister sportu przyznał nam dodatkowe 2 miliony złotych na remont hali lodowej. Łącznie będzie to 27,5 miliona. Dostaliśmy też dodatkowo blisko 170 tysięcy złotych na inwestycje na Górze Parkowej
– jak dodaje Piotr Ryba, powstają tutaj tory MTB XCO.
Zarówno hala lodowa, jak i tory rowerowe powinny być gotowe z końcem maja. Przypomnijmy, że te obiekty mają służyć do rozegrania części konkurencji w ramach Igrzysk Europejskich, które w tym roku odbywają się w Małopolsce.


![Żywa Szopka w Żeleźnikowej Wielkiej ruszy w Boże Narodzenie [ROZMOWA] 3 zywa szopka zeleznikowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/zywa_szopka_zeleznikowa-350x250.jpg)




![Co z przebiegiem "sądeczanki" po lewej stronie Dunajca? Artur Bochenek: To byłyby bardzo duże koszty [WIDEO] 8 Artur Bochenek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Artur_Bochenek-350x250.jpg)
![Nowy Sącz: Szybka kolej za pięć lat. A kiedy nowy parking przy dworcu? [ZDJĘCIA] 9 parking5](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking5-350x250.jpg)

![Żywa Szopka w Żeleźnikowej Wielkiej ruszy w Boże Narodzenie [ROZMOWA] 11 zywa szopka zeleznikowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/zywa_szopka_zeleznikowa-120x86.jpg)




