Chodzi o 32-letniego mieszkańca Barcic. W środę (22.02) rodzina złożyła zawiadomienie, że mężczyzna wyszedł w poniedziałek rano (20.02) z domu i od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.
Policjanci od momentu zgłoszenia sprawdzają wszelkie uzyskane informacje, jak również miejsca, w których może przebywać. Rozpoczęły się poszukiwania także w terenie w miejscowości Barcice.
W akcji biorą udział strażacy i policjanci. Przeszukiwane są m.in. tereny zalesione.
Aktualizacja: Jak przekazali nam strażacy, w środę (22.02) poszukiwania zakończyły się. Mężczyzny nie udało się znaleźć.



![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)





