Mieszkańcy pytali, burmistrz Limanowej odpowiedział. Wątek startu w kolejnych wyborach samorządowych został poruszony podczas internetowego czatu.
Ze strony Władysława Biedy padła jasna deklaracja.
– Jeżeli zdrowie mi na to pozwoli, a na razie dzięki Bogu nie narzekam na zdrowie, to wystartuję w wyborach na burmistrza Limanowej i złożę mieszkańcom miasta swoją propozycję
Władysław Bieda jest burmistrzem Limanowej od 2010 roku. Wybory samorządowe odbędą się w 2024 roku po tym, jak ta kadencja została przedłużona do 30 kwietnia przyszłego roku. Ma to związek z zaplanowanymi na jesień wyborami parlamentarnymi.





![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 6 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-350x250.jpg)





![Ruszyli na pomoc Kubusiowi. Wyjątkowa akcja charytatywna na sądeckim rynku [ZDJĘCIA] 12 fot. Kubuś z rodzicami](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Kubus-z-rodzicami-120x86.jpg)


