Ostatnie dni w wielu regionach Polski przyniosły spore opady śniegu. Na Podhalu oznacza to już prawdziwą zimę. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłosiło pierwszy stopień zagrożenia lawinowego.
– Sytuacja lawinowa uległa stabilizacji. Niewielkie deski z nawianego śniegu mogą się znajdować w okolicach grani, w żlebach i depresjach. W tych miejscach należy poruszać się ostrożnie.
– czytamy w komentarzu TOPR do komunikatu.
Ostrzeżenie obowiązuje do niedzieli (20.11) do godziny 20.00


![Motomikołaje pokazali moc. Z sądeckiego rynku wyruszyła parada [ZDJĘCIA, WIDEO] 3 motomikolajee](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/motomikolajee-350x250.jpg)


![Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej przeżywają adwentowe przygotowania do świąt [ZDJĘCIA] 6 grodek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/grodek-350x250.jpg)








