Do zderzenia dwóch samochodów doszło przed godz. 2.00 w nocy na DK 75 w Witowicach Dolnych w gminie Łososina Dolna. Jedna osoba została ranna.
Poszkodowanym jest mężczyzna z samochodu osobowego, który szybko został przetransportowany do szpitala. Podróżujący busem obywatele Węgier doznali niegroźnych obrażeń.
W akcji ratunkowej na miejscu uczestniczyły zespoły ratownictwa medycznego, strażacy z Nowego Sącza oraz okolicznych jednostek Ochotniczych Straż Pożarnych oraz policja.
W związku z wypadkiem ruch wahadłowy odbywał się na drodze jeszcze do godzin porannych. Całkowity ruch został przywrócony około godz. 8.00.
![Nocny wypadek na drodze krajowej nr 75. Jedna osoba poszkodowana [AKTUALIZACJA] 1 fot. OSP Rożnów](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/10/osp-roznow-750x536.jpg)


![Marcinkowice: Na drodze powiatowej powstaną dodatkowe pasy dla kierowców? To sposób na korki [ZDJĘCIA] 4 droga powiatowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/droga-powiatowa-350x250.jpg)



![Poranna kolizja i korki na moście Heleńskim w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 8 wypadek most helenski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/wypadek_most_helenski-350x250.jpg)
![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 9 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-350x250.jpg)





