Już tylko kilkanaście godzin pozostało do rozpoczęcia Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. W ciągu dziewięciu dni pątnicy pokonają ponad 200 kilometrów. Na całej trasie do Częstochowy towarzyszyć będzie im diecezjalne radio RDN.
Codziennie na naszej antenie usłyszycie transmisję i relacje z drogi. Zdjęcia i nagrania dodatkowo umieszczamy w mediach wirtualnych.
– Zapraszamy Was już na nasza stronę www.rdn.pl i facebooka PPT z radiem RDN. Bądźcie z nami, śledźcie nas i podejmijcie jedyną słuszną decyzję. Po porostu wyruszcie z nami na 40. Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę – zachęca kierownik anteny radia RDN, ks. Marcin Gryzło.
Codziennie od 17 do 25 sierpnia na naszej antenie usłyszycie transmisję pielgrzymkowych Mszy św. Z pątnikami będziemy modlić się też modlitwą różańcową czy Apelem Jasnogórskim. Nie zabraknie też pozdrowień od pielgrzymów wszystkich grup.


![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 3 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-350x250.jpg)

![Św. Barbara już czuwa nad pracownikami Kopalni Surowców Skalnych w Klęczanach [ZDJĘCIA] 5 fot. Gmina Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sw.-Barbara-350x250.jpg)






![Gala Seniora w Wojniczu [22.11.2025] 12 IMG 1335](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1335-120x86.jpg)


