Krzysztof Kurzeja nie jest już dyrektorem Wydziału Geodezji i Nieruchomości w Nowym Sączu. Wieloletni kierownik nie odchodzi jednak z urzędu. Ma piastować nowe stanowisko – specjalisty – w tym samym wydziale.
Jak udało nam się dowiedzieć, na razie obowiązki kierownicze w Wydziale Geodezji i Nieruchomości przejąć ma Iwona Korwin – Tomasiak, dotychczasowa zastępca dyrektora.







![Co dalej z tzw. sądeczanką? Kolejne decyzje mogą zapaść 8 grudnia [WIDEO] 8 Adam Wolak](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/Adam_Wolak-350x250.jpg)



!["Jest to dar jednego człowieka dla drugiego". Honorowi krwiodawcy zostali odznaczeni [ZDJĘCIA] 12 kriwodawcy](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kriwodawcy-120x86.jpg)


