Miłośnicy rolek, deskorolek, rowerów BMX i hulajnóg mogą już korzystać z placu przy Dunajcu w Łącku. Zakończyła się już budowa i dokonano odbioru skateparku, który znajduje się tuż przy niedawno powstałym pumptracku.
Rampy, poręcze, podesty i inne sprzęty, które zostały już zamontowane kosztowały ponad 370 tysięcy złotych.
Gmina ma ogłosić też przetarg na budowę placu zabaw ze strefą wspinaczki. Jeśli uda się zdobyć pieniądze z Lokalnej Grupy Działania Brama Beskidu nowa atrakcja może powstać w tej okolicy przed wakacjami.





![Był społecznikiem i filantropem. Tak wygląda jego grób. Mieszkańcy chcą go odnowić [ZDJĘCIA] 6 fot. Gmina Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/nagrobek_stary_sacz-350x250.jpg)








